Ничего не куплено!
Живина АВМКК корм 1.5кг для животных

Живина АВМКК корм 1.5кг для животных

Модель: Живина АВМКК корм 1.5кг для животных
Наличие: ЕСТЬ В НАЛИЧИ
Цена:

Комбикорм-концентрат для сбалансирования рационов продуктивных и непродуктивных животных.

ЖИВИНА™

амінокислотний вітамінно-мінеральний кормовий концентрат (АВМКК)

СОУ 15.7-37-20575062-755:2010

В основу продуктивної дії кормового концентрату ЖИВИНА покладено його всебічний позитивний вплив на біохімічний склад кормосумішей, співвідношення білкових складових корму, вітамінну, макро- мікроелементну наповненість, стимулювання ферментної активності органів травлення, захист від дії негативної мікрофлори та покращення смакових властивостей кормів вцілому.

I Опис складових продукту:

1.Незамінні амінокислоти (лізин, метіонін, треонін)

(Lis-Met-Tre) 100:50:40; включені до складу ЖИВИНи, є головними найдефіцитнішими на монозернових кормосумішах чинниками формування продуктивного потенціалу тварин. Оптимальне співвідношення та дозоване введення згідно рекомендації по використанню, дозволяє привести поживність кормосумішей до максимально ефективного рівня (2,5-3 кормових одиниць / 1 кг. приросту)

2. Макро (Ca, P) -мікроелементи (Fe,Zn, Cu, Mn, I).

Балансування співвідношення макро-мікроелементів дозволяє поповнити їх дефіцит та оптимізувати склад в кормосумішах, забезпечити правильність процесів росту, розвитку, розмноження, кровообігу, травлення.

3. Вітаміни (А, В, D, E)

Введення вітамінів в складі кормового концентрату прискорює ріст і розвиток тварин, птиці, підвищує загальний тонус тварин, активізує діяльність ряду фізіологічних систем.

4. Капсаіцин Capsicum spp (Capsaisin 4%)

Речовина природного походження; стимулює активність органів травлення, сприяє засвоєнню поживних речовин, знімає тепловий стрес.

5. Циннамальдегід Cinammonum spp (Cinnamaldegide 1,4%)

Речовина природного походження; захищає мікро ворсинки шлунку від дії токсинів та вільних радикалів

II Застосування

Застосовується як комбікорм-концентрат для балансування раціонів продуктивних та непродуктивних тварин, птиці за амінокислотами, мікроелементами; стимулює ферментну активність, нормалізує кишкову мікрофлору, підвищує резистентність організму, покращує продуктивність.

III Дозування

 

Добова норма змішується з основним кормом в сухому або вологому вигляді та згодовується тваринам в декілька прийомів, як це прийнято в господарстві, не піддаючи термічній обробці. Незначне передозування не шкідливе для організму тварин.

Добова норма введення кормового концентрату для інших видів тварин розраховується залежно від маси тіла тварини з розрахунку: 1-1,5 гр./1 кг. живої ваги.

IV Протипоказання

Не має

V Застереження

Передозування може викликати пригнічення тварин і зниження поїдання корму. Після засосування кормового концентрату м`ясо, продукція тваринництва та птахівництва використовується без обмеження.

VI Форма випуску

Гранули або крупка. Ламіновані пакети по 1.0, 1.5 кг. у картонних коробках, поліпропіленові мішки по 25, 30 кілограм.

VII Зберігання

Зберігати в сухому темному приміщенні за звичайних умов.

Гарантований термін зберігання: 9 місяців з дати виробництва.

Написать отзыв

Ваше имя:


Комментарий: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Достоинства:

Код с картинки:▲